Bülent Şakrak’la Boşanma Sürecini Anlatan Ceyda Düvenci, Yaptığı Paylaşımla Akılları Karıştırdı

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çifti, geçtiğimiz aylarda tek celsede boşanma kararı almıştı. Programında ilk kez boşanmasına dair samimi açıklamalar yapan Ceyda Düvenci, bu sefer de yaptığı paylaşımla gündeme geldi.??

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti, en çok takdir edilen aileler arasında gösteriliyordu.

Birbirlerine söyledikleri romantik sözler, çocuklarıyla kurdukları sıcak aile ortamı derken magazin dünyasının sevilen çiftlerinden olmuşlardı. Ceyda Düvenci’nin kızı Melisa Nur ve oğulları Okan Ali ile güzel bir aile tablosu oluşturuyorlardı.

Hal böyle olunca çiftin boşanma iddialarına başlarda kimse inanmamış, haberin doğrulanması ile herkes şaşkına dönmüştü.

Birkaç ay önce haklarında boşanma iddiaları çıkan çift, bu haberleri doğrulamıştı. Temmuz ayında ise anlaşmalı olarak tek celsede bitirmişlerdi evliliklerini.

Ceyda Düvenci, boşanma sonrasında zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oluyordu.

‘İyileştiğin anıları unutma’ açıklamasını düştüğü bir pozunu paylaşan Düvenci, sosyal medya hesaplarını aktif kullanmaya devam etti. Tatilinin ardından ekranlara dönen Düvenci, programının ilk bölümüyle ekranlardaydı.

Ceyda Düvenci programında ilk kez açık açık konuşarak “Benim için yaz biraz değişik geçti” dedi.

Düvenci, ‘Hayatımın değiştiği bir yazdı. Artık iyiyim. Biraz zor geçti ama herkesin artık iyi olduğu yeni hayatlarımızda birbirimize uyumlanabildiğimiz, evlatların da artık her şeyi kabul ettiği, yeni düzene alıştığı bir sonbaharı karşılıyoruz’  ifadelerini kullandı.

Bu açıklamalar gündem olurken Ceyda Düvenci sosyal medya hesabından yeni bir fotoğraf paylaşarak duygularını açıkladı.

Uzunca bir açıklama yapan Ceyda Düvenci, ‘Evet; Hep bildiğimi yaptım.Hep kalbimin peşinden gittim. Olmaz dedikleri her şeyi canım istediyse olduğu yere kadar oldurdum.’ ifadelerini kullanarak başladı söze.

“Yalancıları, zorbaları ve her şeyin aşırısını sevenleri hiç sevmedim. Bir de aldatanları.”

Olmaz dedikleri her şeyi canım istediyse olduğu yere kadar oldurdum. Düştüğüm yerden hemen kalktım. Hep çabuk dikleşti sırtım. Hemen kaldığım yerden devam ettim. Hatalarımı hep sevdim. Öğrenci olmaktan vazgeçmedim. Hep gezmeyi sevdim. Yeni ülkeler görmek için çalıştım çoğu zaman. Yaşadıklarımı güvendiklerime anlatmayı sevdim. Duygularımın hakkını hep verdim. Dedikodu sevmediğim gibi yapanı da sevmedim. Hep çok çalıştım, ürettim, alnımın teriyle yaşadım. Yaşadıklarımı hiç silmedim zihnimden. Hayatım sadece beni ilgilendirdi. 

Düvenci, ‘İşte budur özetim’ diyerek uzunca bir açıklama ekledi paylaşımına. Paylaşımını ise ‘İsteyenler peşimden gelebilir…’ sözleriyle noktalandırdı.

Detaylıca okumak isteyenleri buraya alalım;

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x